Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Denizbank ilk olarak Türk Denizcilik alanına hizmet etmek için kurulan bir bankadır. 1938 senesinde kurulmuş olan Denizbank kısa bir süre içerisinde verdiği kaliteli hizmet ve anlayışlı personelleri ile Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yerini almayı başarmıştır. 1997 senesinde Zorlu Holding tarafından satın alınan ve özelleştirilen bu banka daha sonra Rusya’nın en çok güvenilen şirketleri olan Dexia’ya devredilmiştir. Kampanyaları ve faaliyetleri ile adından bahsettirmeye devam eden Denizbank, Türkiye’nin en büyük altıncı banka olma unvanını taşımaktadır. Günümüzde tam 303 şubesi ile hizmet vermekte olan Denizbank şu an Emirates NBD çatısı altında çalışmalarına devam etmektedir. Bireysel, KOBİ, Tarım, Kurumsal, Ticari alanlarda hizmetlerine devam eden Denizbank aynı zamanda Altın Bankacılığı, Afili Bankacılık, Özel Bankacılık, Emekli Bankacılığı gibi alanlarda da çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle bireysel müşterileri için düşük faizli ihtiyaç, taşıt ve konut kredi kampanyaları düzenleyen Denizbank sunduğu fırsatlar ile faaliyetlerine yön vermektedir. Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak bankanın kampanyaları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Müşterileri ile Denizbank çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçen Denizbank müşteri temsilcileri, onların sorularını yanıtlamakta ve şikayetlerini dinleyip problemlerine çözümler üretmektedir. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Denizbank müşteri temsilcilerini arayarak kaybolan, çalınan kredi/banka kartlarınızın bildirebilir ve yeni kart talep edebilirsiniz. Ayrıca kartlarınızla ilgili şikayetleriniz ve sorunlarınız için de bankanın yetkililerini arayabilirsiniz.

Denizbank  Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 0 800

Arama Terimleri: Denizbank şikayet hattı, Denizbank iletişim numarası, Denizbank irtibat telefonu, Denizbank canlı destek, Denizbank müşteri temsilcisi, Denizbank telefon numarası, Denizbank çağrı merkezi, Denizbank müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir