Dekorazon Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

dekorazon-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

Dekorazon.com e-ticaret alanında ev tekstil ürünleri satan ilk girişimlerden bir tanesidir. İnternet üzerinden aktif olarak ev tekstili, aydınlatma, mobilya, ev elektroniği, bahçe, banyo ve ev dekorasyonu kategorilerinden binlerce ürün satmaktadır.

Zeynep Ilıcalı tarafından 2013 yılında kurulan e-ticaret sitesinde aktif olarak 15 çalışan bulunmaktadır. Firmanın genel müdürü Oktay Yılmaz’dır. Televizyon ve çeşitli yayın mecralarında “Evinizin kalbi burada atacak” sloganıyla reklamlar yaparak kendisini tanıtan firma günümüzde birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Firmanın adı olan Dekorazon kelimesi İspanyolca bir kelime olup kalpten gelen anlamına gelmektedir.

Dekorazon firması müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Dekorazon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 212 212 70 00

Dekorazon müşteri hizmetleri hafta içi her gün 10:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir, şikayet, öneri ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Dekorazon İletişim Formu (Tıklayın)

Dekorazon müşteri hizmetlerine iletişim numarasının yanı sıra yukarıda yer alan iletişim formu  üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Dekorazon çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir