Deichmann Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Günümüzde oldukça popüler bir ayakkabı mağazalarından birisi olan Deichmann tam olarak 1913 senesinde Almanya’nın Essen şehrinde kurulmuştur. Heinz-Horst Deichmann tarafından kurulan mağaza ilk olarak kunduracı olarak işletilmekteydi. Kısa bir süre içerisinde büyüyen firma Avrupa kıtasında en çok yer alan markalardan birisine dönüştü. Deichmann mağazası hem dünya ülkelerinde hem de Türkiye de büyük bir popülerite kazanarak her geçen gün daha da büyümektedir. Deichmann ailesine ait olan mağaza erkek, kadın ve çocuk koleksiyonları ile birçok kişinin tercih ettiği mağazalar arasında yer almaktadır. Bot, çizme, topuklu bot, sneaker, babet, terlik, sandalet, ev ayakkabısı, çanta, şal, bavul, şapka, bere ve spor ayakkabı kategorilerindeki ürünleri ile modaya yön veren mağazalar arasında yer alan Deichmann mağazalarını Türkiye’nin hemen hemen her ilinde bulabilirsiniz. Eğer size en yakın Deichmann mağazasının nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Deichmann müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ürünlerinin tasarımı ve şıklığı ile büyük bir müşteri kitlesi edinen Deichmann mağazalarında her yıl milyonlarca çift ayakkabı satılmaktadır. Sadece mağaza üzerinden değil aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden de ürün satışı gerçekleştiren Deichmann müşterilerinin görüşlerinin önemsemekte ve onlarla Deichmann çağrı merkezi ile iletişime geçmektedir. Deichmann iletişim numarasını arayarak mağazadan satın aldığınız ürünlerin şikayetlerini ve isteklerini iletebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Firmanın müşteri temsilcileri hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.

Deichmann Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 200 04 50


Arama Terimleri: Deichmann irtibat telefonu, Deichmann canlı destek, Deichmann telefon numarası, Deichmann şikayet hattı, Deichmann iletişim numarası, Deichmann çağrı merkezi, Deichmann müşteri hizmetleri, Deichmann müşteri temsilcisi,

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir