DeFacto İletişim Telefon Numarası

DeFacto ilk olarak 2003 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Zeki Cemal Özen tarafından kurulan marka, 2005 senesinde ise ilk mağazasını açmıştır. Kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesi edinen DeFacto markası, Türkiye’nin en çok tercih edilen mağazalarından birisi olmayı başarmıştır. Modaya yön veren ve tasarımları ile kalitesini daha da arttıran DeFacto markası hazır giyim sektörünün öncü markaları arasında yerini almaktadır. Günümüzde Türkiye’de tam olarak 331 mağazası ile hizmet vermekte olan marka aynı zamanda yurt dışında da adından sık sık bahsettirmektedir. Mısır, Irak, Fas, Kosova, Arnavutluk, Tunus, Gürcistan, Ürdün, Rusya, Filistin, Ukrayna, Bosna Hersek, Lübnan, KKTC, Irak gibi ülkelerde de mağazaları bulunan markanın toplamda 500’den fazla şubesi bulunmaktadır. Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ile büyük bir müşteri kitlesi edinmeyi başaran DeFacto markası müşterilerinin memnuniyetine önem vermekte ve onların istekleri doğrultusunda faaliyetlerini yönlendirmektedir. DeFacto müşteri hizmetlerini arayarak markayla ilgili öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz.

DeFacto çağrı merkezini arayarak markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden sorunlarınıza çözüm bulmasını rica edebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan DeFacto iletişim numarasına Türkiye’nin dört bir yanından ulaşabilirsiniz. Şube sayısını arttırmaya devam eden DeFacto mağazalarından satın aldığınız ürünlerinin iade ve değişim gibi işlemlerini de DeFacto çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

DeFacto Çağrı Merkezi Telefon Numarası:
0850 222 27 15
Defacto iletişim Formu

Arama Terimleri: DeFacto irtibat telefonu, DeFacto canlı destek, DeFacto telefon numarası, DeFacto şikayet hattı, DeFacto iletişim numarası, DeFacto çağrı merkezi, DeFacto müşteri hizmetleri, DeFacto müşteri temsilcisi,

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir