Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Decathlon mağazası tam olarak 1976 senesinde Fransa ülkesinde kurulan bir spor mağazasıdır. Her türlü spor ekipmanlarının bulunduğu Decathlon mağaza zinciri Michel Leclercq tarafından kurulmuştur. Dünya genelinde büyük bir ilgi gören mağazada 2015 senesinin verilerine göre tam olarak 70 binden fazla personel çalışmaktadır. İlk mağazasını Villeneuve d’Ascq ‘de açan Decathlon’un adı ise ‘Dekatlon’ sporundan gelmektedir. Fransa’da kısa bir süre içerisinde zincirlerini çoğaltan Decathlon daha sonra ise yurt dışında hizmet vermeye başladı. İlk olarak Almanya ülkesinde mağaza açan spor markası her geçen gün büyümeye devam ederek İspanya ve İngiltere ülkelerinde de mağazalarını açmaya başladı. Türkiye’de de büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Decathlon ilk olarak Ankara şehrimizde mağazasını açmıştır. 2010 senesinde Türkiye’ye giriş yapan Decathlon daha sonra İstanbul, Kocaeli, Muğla, İzmir, Mersin, Hatay, Tekirdağ, Antalya, Adana ve Samsun gibi şehirlerimizde de açılarak büyük bir satıcı kitlesine erişmiştir. Decathlon mağazalarında daha çok Quechua, Tribord, B’twin, Kalenji, Domyos gibi kendi markaları yer almaktadır. Eğer mağaza hakkında bir sorunuz varsa Decathlon müşteri hizmetlerini arayarak danışabilirsiniz.

Dünya genelinde 1031 mağazası bulunan Decathlon her geçen gün büyümeye devam ediyor. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı Türkiye’de de büyük bir müşteri kitlesine sahip olan firma müşterilerinin memnuniyetini önemsemekte ve onlarla Decathlon çağrı merkezi yolu ile iletişim kurmaktadır. Eğer Decathlon mağazaları ve ürünleri hakkında şikayetleriniz varsa Decathlon iletişim numarasını arayarak dile getirebilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Decathlon Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 532 33 22


Arama Terimleri: Decathlon irtibat telefonu, Decathlon canlı destek, Decathlon müşteri temsilcisi, Decathlon şikayet hattı, Decathlon iletişim numarası, Decathlon telefon numarası, Decathlon çağrı merkezi, Decathlon müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir