Colin’s Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

colins-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1983 yılında Nurettin Eroğlu tarafından kurulduğu ilk yıllarda “Kulis” adı ile hizmet vermeye başlayan firma ilk yıllarda mont ve denim üretmekteydi. Nurettin Eroğlu ve 3 erkek kardeşi tarafından işletilen bir firma olan Colin’s yıllar içinde gelişerek ülkemizin en önemli giyim markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Denim ve mont üretiminin yanı sıra t-short üretimi de yapan firma günümüzde onlarca türde giyim ürünü üretmektedir. İlerleyen süreçlerde yurtdışına açılmaya karar veren marka yurt dışında daha öne çıkması amacı ile firmanın adını Colin’s olarak değiştirmiştir.

Dünya genelinde 38 ülkede 600’den fazla mağaza ile hizmet sınan marka ülkemizin de en çok giyim ürünü ihraç eden firmalarından bir tanesidir. Ürettiği ürünlerle adından sıkça söz ettiren Colin’s ülkemizde ve dünya genelinde tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ülkemizde hemen hemen her alışveriş merkezinde mağazası bulunan firma internet üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Colin’s firması müşterilerine daha iyi hizmet vermek ve şikayetlerini dinlemek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Colin’s Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 53 26

Colin’s Müşteri Hizmetleri Pazar günleri dışında 08:30 – 20:30 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.

Colin’s İletişim Formu (Tıklayın)

Colin’s Müşteri Hizmetlerine internet üzerinden ulaşmak için yukarıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra resmi web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Colin's çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir