Cinemaximum Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

CJ GGV tarafından 2001 yılında kurulan Mars Cinema Group, Cinemaximum ismi ile ülkemizde sinema sektöründe hizmet veren en büyük kuruluştur. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde birçok şubesi bulunan Cinemaximum; sunduğu film teknolojileri, konforu, müşterilerini mutlu etmeye dayalı politikası ve kalitesi hizmetleri ile en çok sevilen sinema zinciridir.

Bugün Cinemaximum toplamda 36 ilde 97 sineması ve 848 sinema salonu ile film severlere hizmet vermektedir. Sinema teknolojisini dünya ile eş zamanda Türk vatandaşları ile buluşturan Cinemaximum’un sinema işletmesi bulunduğu iller şu şekildedir; İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Adana, Çanakkale, Gaziantep, Tokat, Kırıkkale, Diyarbakır, Afyon, Bolu, Mardin, Van, Hatay, Çorum, Yozgat ve Adıyaman.

Türkiye İş Bankası ile anlaşması olan Cinemaximum; her geçen gün fırsat dolu kampanyaları ile de öne çıkmaktadır. Öyledir ki en uygun sinema bileti alma şansını ve film izlerken keyfinize keyif katmak için yiyecek içecek menüleri de çok sevilmektedir.

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 220 09 67

Cinemaximum İletişim Mail Adresi
info@marssinema.com

Cinemaximum un 444 lü ve 0850 li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığı ile Cinemaximum müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; seanslar ve sinemalar hakkında bilgi alabilir, yaşamış olduğunuz tüm problemleri yetkililere bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bu hattan iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Cinemaximum çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.