Çiçek Sepeti Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Çiçek Sepeti, İstanbul merkezli olarak 2007 yılında Emre Aydın tarafından kurulan bir e-ticaret sitesidir. Adından da anlaşılacağı üzere genel konsepti çiçek ve hediyelik eşyalardır. İnternet üzerinden çiçek siparişi pazarında lider konumunda olan Çiçek Sepeti; kaliteli hizmet anlayışı, fahiş fiyatların dışında değerinde bedelle ürün satışı, müşterileri için en kolaylaştırılabilir sipariş anlayışı ile birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Online çiçek alışverişinde öncü olan Çiçek Sepeti’nde neredeyse her türden çiçek ve teraryumlar bulunmaktadır. Çiçek, Tasarım Çiçekler, Yenilebilir Çiçekler (BonyFood), Hediye, Kişiye Özel Hediyelikler ve Moda ana kategorilerinde ürün satışı yapan Çiçek Sepeti’nde bulunn tüm ürünler şu şekildedir; Doğum Günü Yeni İş/Terfi Sevgili Yıl Dönümü Söz/Nişan/Düğün İçimden Geldi Geçmiş Olsun Özür Dilerim Açılış/Tören Yeni Bebek Cenaze Güller Orkide Saksı Çiçekleri Tasarım Çiçekler Düğün Çelenkleri Cenaze Çelenkleri Teraryum Kişiye Özel Çiçekler Lilyum/Zambak Çiçek Buketleri Papatya/Gerbera İndirimli Çiçekler Mesajlı Çiçekler Sukulent.

Çiçek Sepeti özel günlerde diğer çiçek satıcıları gibi ürünlerinde zam yapmamakta aksine uygun fiyatlar belirleyerek her bütçeye uygun çiçekler ve hediyeler sunmaktadır. Bugün Çiçek Sepeti’nin 370 çalışanı bulunmaktadır. Çiçek Sepeti şirketinin sahipleri ise Emre Aydın, Hummingbird Ventures, Amazon.com’dur.

Ayrca Çiçek Sepeti’nin birçok marka ile işbirliği bulunmaktadır. Bu işbirliği sonucunda markanın size özel tanımladığı Çiçek Sepeti indirim kodu ile çiçeğinizi çok daha uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 00 79

Çiçek Sepeti nin 444 lü ve 0850 li bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Çiçek Sepeti müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilir, yaşamış olduğunuz tüm sorunları bildirebilir ve istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Çiçek Sepeti çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

2 comments

 1. İrem Işık Reply

  Merhaba,

  Firmamız Çiçeksepeti İnternet Hiz. A.Ş. ile ilgili, websitenizde yayında olan aşağıdaki sayfada yer alan, “0212 391 0010” müşteri hizmetleri telefon numarası eski numaramız olup, artık kullanılmamaktadır.
  https://iletisimno.net/cicek-sepeti-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi/
  Potansiyel ziyaretçilerinizi ve bize ulaşmak isteyen müşterilerimizi doğru yönlendirmek adına ilgili numarayı sayfanızdan kaldırmanızı rica ederiz.
  Geçerli müşteri hizmetleri numaramız: 0850 222 00 79

  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir