Casper Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

casper-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

Türkiye’nin en büyük yerli bilgisayar üretici firmasından bir tanesi olan Casper, 1991 yılında 3 girişimci Bilgisayar Mühendisi olan Ali İhsan Taşkın, Altan Aras Fakılı ve Yalçın Yıldırım tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Günümüzde bilgisayar, akıllı telefon, monitör ve yan ürünler üreten firma son yıllarda ürettiği akıllı telefonları ve dizüstü bilgisayarları ile adlarından sıkça söz ettirmektedirler.

2018 yılı itibari ile Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim tesislerinden bir tanesine sahip olan firma, yılda 1 milyon bilgisayar üretim kapasitesine sahip olup 4 adet üretim bandına sahiptir. 65 Casper store ve 1500’ün üzerinde teknoloji mağazasından Casper ürünlerini temin edebilme imkanınız bulunuyor. 2009 yılında “Yılın en iyi yerli bilgisayar üreticisi” ödülünü alan marka ülkemizde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Firma ayrıca 2010 yılında Washington’da düzenlenen “Microsoft 2010 İş Ortakları Ödülleri” etkinliği kapsamında dünyanın en iyi bilgisayar üreticisi seçilmiştir.

2014 yılından itibaren akıllı telefon ve tablet üretimine de başlayan firma bu alanda Casper Via Akıllı Telefonlarına ve Casper Via Akıllı Tabletlere sahiptir.

Casper Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 250 77 77

Casper Müşteri Hizmetlerine yukarıda yer alan iletişim telefon numarasından ulaşabilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri haftanın her günü 08:30-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Casper İletişim Formu (Tıklayın)

Casper Müşteri Hizmetleri ile internet üzerinden iletişim kurmak için yukarıdaki linke tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Casper çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir