Çarkıfelek Yarışması İletişim Telefon Numarası ve Başvuru Şartları

carkifelek-yarismasi-iletisim-telefon-numarasi-ve-basvuru-sartlari

İlk olarak 1975 yılında başlayan yarışma ABD’de NBC kanalında yayımlanmaya başlamış ardından da ülkemizde de TRT 1 tarafından düzenlenmeye başlamıştır. Yıllarca birçok kanalda düzenlenen yarışma yıllar boyunca milyonlarca izleyici tarafından izlenilmiş ve beğeni toplamıştır. Bir dönem Mehmet Ali Erbil tarafından da yönetilen Çarkıfelek programı en popüler yıllarını bu dönemde yaşamıştır.

1975-2018 yılları arasında yaklaşık 13 kanalda farklı sunucular tarafından yayınlanan program en uzun TRT ekranlarında yayımlanmış ve 17 yıl boyunca aralıksız olarak düzenlenmiştir. Bu dönemde programı Güner Ümit ve Tarık Tarcan yönetmiştir. Her ne kadar TRT’de uzun dönem yayınlansa da programın kuşkusuz unutulmaz yüzü Mehmet Ali Erbil olmuştur. Tam 16 yıl boyunca 7 farklı kanalda programın yüzü olmuş ve bir nevi kendisini Türkiye’ye bu program ile tanıtmıştır.

2018 yılında yayın hayatına Kanal D’de devam eden yarışma yeni bölümleri ile birlikte birçok yeni yarışmacıyı beklemektedir. Birçok izleyici programa katılıp yarışmak istemektedir. Peki yarışmaya nasıl katılabilirsiniz, başvurular nasıl yapılmakta ve kurallar nelerdir?

Çarkıfelek Yarışması Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır!

Çarkıfelek yarışmasına katılabilmek için aşağıda yer alan ve resmi internet sitesinden yayımlanan başvuru formu ile başvurmanız gerekmektedir. Yarışmaya katılmak için herhangi bir iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu (Tıklayın)

Yukarıda yer alan linke tıklayıp Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formuna ulaşabilirsiniz. Başvuru formunda yer alan boşlukları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Çarkıfelek çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

4 comments

  1. RIDVAN Reply

    Merhaba ben mardin dargecittin bir köyünden yazıyorum size 15 yaşında yetim bir çocuk için sizden ricam bir bisiklet hediye etmenizi istiyorum bu yetim çocuğu sevindirmenizi istiyorum mardin darbe saygılar arz ederim

  2. Dilek Reply

    Merhaba bende çarkıfekek proğramına katılmak istiyorum çok borcum var istanbulda sancaktepede oturuyorum sizden ricam programa katılmak lütfen ğeri dönüş yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.