Çağdaş Market Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çağdaş Marketler gıda market sektöründe Türkiye’de hizmet veren süpermarket zincirlerinden biridir. Evde ihtiyacınız olan birçok ürünü satışa sunan Çağdaş Market sağlıklı, kaliteli ve bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanını müşterilerine sunmaktadır. Çağdaş Market ürünleri için taze ve yöresel tatları tercih ederek müşterilerinin sağlığını önemsemektedir. Farklı markalardan ürünleri ve farklı fiyatları ile almak istediğiniz ürün için birçok alternatifiniz bulunmaktadır. Çağdaş Market Türkiye içinde ve uluslararası alanda bulunan ürünleri piyasaya sürerek marketçilik anlatyışını geliştirmeyi amaçlamışlardır. Müşterilerin gıda ihtiyaçlarına ek olarak çamaşır deterjanları, sıvı bulaşık deterjanı, bebek bezi, bulaşık makinesi tabletleri ve şampuan gibi kişisel bakım alanında ürünlerini bulunmaktadır.  Ayrıca Çağdaş Market bilinen markalarının ürünlerinin yanı sıra uygun fiyatlı ve kaliteli markaların ürünlerini de müşterilerinin satışına sunmuştur. Çağdaş Market’in sadece Ankara’nın farklı ilçelerinde olmak üzere toplamda 36 adet mağazası bulunmaktadır. Ürünlerini hijyenik koşullarda saklayarak ve dağıtım yaparak müşterilerinin sağlıklarını tehdit edebilecek herhangi bir olaydan kaçınmaya çalışmaktadırlar. Bütçe dostu alışveriş mağazası olarak Çağdaş Market farklı tarihler arasında ürünlerinde yaptıkları indirim ve kampanyalar sayesinde diğer marketlerden daha uygun fiyatlara ürünleri bulunmaktadır. Çağdaş Market’e bağlı olarak müşterilerine karşı hosgörülü ve güler yüzlü çalışanlarını tercih etmektedirler. Müşterilerinin yaşadıkları sorunları da düşünerek Çağdaş Market müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Çağdaş Market çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerle veya mağaza hakkında sormak istediğiniz sorular, yaşadığınız sorunlar ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Çağdaş Market müşteri iletişim telefon numarası: 0312 397 69 96

Arama terimleri: Çağdaş Market müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Çağdaş market çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir