Burger King Sipariş Hattı ve Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Burger King Holdings Inc. yani Burger King, 28 Temmuz 1953 tarihinde James McLamore ve David Edgerton tarafından ABD merkezli olarak kurulan bir fast food zincir markasıdır. Dünya çapında hizmet veren Burger King; fast food pazarının lideri olarak ön plana çıkmaktadır. Dünyanın her ülkesinde yüz binlerce şubesi bulunduğu gibi ülkemizin de birçok yerleşim yerinin hemen hemen her yerinde Burger King şubesi bulunmaktadır. Burger King’in ilk şubesi Miami’de açılmıştır.

Uygun fiyatları, doyurucu menüsü, ürün çeşitliliği, kalitesi ve lezzeti ile birçok kişinin yemek konusunda tercih ettiği en gözde fast food zinciri olan Burger King; yapmış olduğu kampanyaları ile de sık sık kendinden bahsettirmektedir. Günümüzde Burger King’in merkezi Kanada’da bulunmaktadır.

Burger King’te bulunan ürün grupları şu şekildedir; Menüler, Burgerler, King Delight® Ürünler, Çıtır Lezzetler, Kahvaltı Ürünleri, Kids Menüler, Tatlılar, İçecekler, Soslar.

Burger King’te bulunan popüler menüler şu şekilde sıralanır; Whopper® Menü Rodeo Whopper® Menü Jalapeno Whopper® Menü Double Whopper® Menü Triple Whopper® Menü Whopper Jr.® Menü Tavuklu Barbekü Brioche® Menü Etli Barbekü Brioche® Menü BK Steakhouse Burger® Menü Köfteburger® Menü Double Köfteburger® Menü Texas Smokehouse Burger® Menü Double Texas Smokehouse Burger® Menü Klasik Gurme Tavuk® Menü Spicy Gurme Tavuk Menü Big King® Menü Big King XXL® Menü Hamburger Menü Cheeseburger Menü Double Cheeseburger Menü Etli Barbekü Deluxe Burger Menü Tavuklu Barbekü Deluxe Burger Menü Mega Double Cheeseburger Menü Bean Burger® Menü Fish Royale® Menü Chicken Royale® Menü Chicken Whopper® Menü King Fillet Chicken® Menü King Fillet Chicken® Spicy Menü King Fillet Chicken® Chipotle Menü King Chicken® Menü Double King Chicken® Menü Tavukburger® Menü 6’lı BK King Nuggets® Menü 9’lu BK King Nuggets® Menü 6’lı Chicken Tenders® Menü 9’lu Chicken Tenders® Menü 6’lı Tavuk Kanatları Menü.

Burger King’in 444 lü ve 0850 li olmak üzere iki farklı ALO sipariş hattı bulunmaktadır. Bu numaraları arayarak belirttiğiniz adrese çok kolay bir şekilde yemek siparişi edebilirsiniz.

Burger King Sipariş Hattı İletişim Telefon Numarası
444 54 64
0850 222 54 64

Burger King Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 54 64
0850 222 54 64

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Burger King çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir