BTM Moda İletişim Telefon Numarası

BTM Moda Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2012 yılında ürünleri ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinde hizmet vermiştir. BTM Moda birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermiştir. BTM Moda mağazalarında kadın ve erkek giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, elbise ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca BTM Moda mağazalarında ayakkabı alanında da bot, spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi birçok modelden ürünlerini satışa sunmuştur. BTM Moda mağazalarında çocuk ayakkabı alanında da birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermiştir. BTM Moda mağazalarında çanta, kemer, eşarp ve çorap gibi aksesuar alanında birçok farklı modelden ürünlerini piyasaya sürmüştür. BTM Moda mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok şehirde mağazaları ile hizmet veren BTM Moda mağazalarında ve internet sitesinde birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. BTM Moda farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. BTM Moda mağazaları ve internet sitesi üzerinden birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan BTM Moda ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

BTM Moda müşteri iletişim telefon numarası: 0850 420 50 00

Arama terimleri: BTM Moda müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BTM Moda çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.