Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Boyner mağazaları ilk olarak 1981 senesinde Bakırköy ilçesinde açılmıştır. ‘Çarşı’ adı ile hizmet vermeye başlayan Boyner mağazaları kısa bir süre içerisinde alışveriş sektöründe en çok ziyaret edilen yerlerden birisi olmayı başarmıştır. Türkiye’nin tam 37 şehrinde 117 mağaza ile hizmet vermekte olan Boyner’in içerisinde yüzlerce ünlü markanın ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. 2013 senesinde YKM mağazalarının da hisselerini satın alan Boyner böylelikle büyük bir mağaza zinciri olmuştur. Kadın, erkek ve çocuk alanlarında tekstil ürünleri satılan Boyner mağazalarında aynı zamanda ayakkabı, çanta, kozmetik ürünleri, aksesuar, saat, ev & yaşam kategorilerinde birçok ürünü bulabilir ve rahatlıkla satın alabilirsiniz. Yıllardır verdiği kaliteli hizmet ile müşterilerinin güvenini kazanan Boyner mağazalarının aynı zamanda resmi internet sitesini de ziyaret edebilir ve online olarak da alışveriş yapabilirsiniz. Boyner iletişim numarasını arayarak firmanın internet sitesi üzerinde karşılaştığınız ödeme ve sipariş sorunları için destek alabilirsiniz.

Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Boyner çağrı merkezi müşterilerinin sorunlarını ve şikayetlerini dinlemekte ve onların problemlerine çözüm üretmeye çalışmaktadır. Eğer Boyner mağazalarından satın aldığınız bir ürünün şikayetini dile getireceksiniz bunu Boyner müşteri hizmetlerini arayarak dile getirebilirsiniz. Firmanın çağrı merkezi ile yapacağınız konuşmada satın aldığınız ürünün iade ve değişim koşullarını öğrenebilir, yetkilinin yardım etmesini talep edebilirsiniz.

Boyner Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 29 67

Boyner İletişim E-Posta Adresi:

[email protected]


Arama Terimleri: Boyner irtibat telefonu, Boyner canlı destek, Boyner müşteri temsilcisi, Boyner şikayet hattı, Boyner iletişim numarası, Boyner telefon numarası, Boyner çağrı merkezi, Boyner müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir