BKM Kitapevi İletişim Telefon Numarası

BKM Kitap 30 yıldan fazladır hizmet veren bir kitabevidir. İnternet üzerinden ve şubeleriyle kitap severlerin kolaylıkla istedikleri ürünleri alabilme imkanını müşterilerine sunmuştur. Türkiye’nin en büyük fiziksel kitap mağazası olarak bilinmektedir. Diğer kitapevlerinden farklı olarak müşterilerinin rahat bir ortamda iyi vakit geçirmeleri için kafeterya ve restorantları bulunmaktadır. İnternet üzerinden hizmetlerini geniş bir alanda verebilmek için 15 yıl önce satışlara başlamışlardır. İnternetin en iyi ve Türkiye’nin lider kitabevi olmayı hedeflemişlerdir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterileri için güvenli ödeme sistemleri ve uygun fiyatlarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Her çeşit kitapları ile gencinden yaşlısına öğrencisinden öğretmenine ve bir çok kişinin istediğini karşılamaktadır. Okuma kitaplarının yanı sıra farklı yayınevlerinin yayınladığı test kitapları, konu anlatımları ve üniversite ders kitapları da bulunmaktadır.Aile, çocuk, dil, edebiyat ve en çok satanlar alanları başta olmak üzere farklı kategorilerde kitapları ile çoğu kitapsevere farklı kitap seçenekleri sunmaktadır. BKM Kitapevi olmasına rağmen kırtasiye gereçleri, kulaklık gibi elektronik aletler, hediyelik eşyalar, hobi ve oyuncak gibi farklı türlerle satış alanını genişleştirmiştir. Birçok farklı  yayınevini bünyesinde bulunduran BKM Kitapevi uygun fiyatları ve kampanyaları ile bütçenize uygun bir şekilde kitap alışverişinizi yapabilirsiniz. Şubelerde aradığınız ve bulamadığınız kitaplara internet sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek BKM Kitapevi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

BKM Kitapevi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Hafta içi 09.00 ile 18.00 arasında müşterilerinin soru ve sorunları için kullanıma sunulmuştur.

BKM Kitapevi müşteri iletişim telefon numarası: 0850 255 02 56

Arama terimleri: BKM Kitapevi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, BKM Kitapevi çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir