Bimeks Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

90’lı yılların başında 2 kardeş tarafından küçük bir işletme olarak kurulmuş olan Bimeks şuan da Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazalarından biri haline gelmiştir. Büyük kampanyaları ve uygun fiyatları ile tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği firmalardan biri olan Bimeks’in ürün yelpazesi de oldukça geniş.

İlk zamanlarda sadece bilgisayar, cep telefonu, tablet, laptop gibi bilişim teknolojisi ürünleri satmakta olan Bimeks; zaman içerisinde; beyaz eşyalar, küçük ev aletleri gibi ürünlerin de satışına başladı.

2011 yılında halka açılan ilk teknoloji şirketi ünvanına da sahip olan şirket 2013 yılında Electro World’ün Türkiye kolunu satın alarak büyümeye gitti.

Bimeks’in 2016 yılının Aralık ayı itibarı ile Türkiye’nin 60 ilinde 135 mağazası vardır.

Bimeks müşteri hizmetleri aracılığı ile istek, öneri, şikayet ürün değişimi ve garanti süreci ve benzeri tüm konularda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bimeks Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 222 50 22

Bimeks Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
Bimeks İletişim Formu (Üye girişi yapmanız gerekmektedir.)

Bimeks Müşteri Hizmetleri Email Adresi
[email protected]

Bimeks garanti süreci nasıl işliyor?

Bimeks’te alınan ürünlerde garanti süresi 2 yıldır. (Şartları sebebiyle bakanlık tarafından başka bir ölçü birimiyle belirlenen ürünler hariç). Arızalanan ürününüzü garantiye göndermek için en yakın Bimeks mağazasına teslim edebilir veya kargo yolu ile Bimeks’e gönderebilirsiniz. Garantiye gönderdiğiniz ürünün durumunu aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Bimeks Garanti Takip

Bimeks Hangi Kargo ile Çalışıyor? (2018)

Yurtiçi kargo ile çalışmaktadır. Ürününüzün teslimatı esnasında mutlaka kimlik ibraz etmeniz gerektiğini unutmayın. 1. derecen akrabalarınızda kargonuzu teslim alabilirler. Ürününüzün kargoya verilip verilmediğini Bimeks kargo takip numaranız ile aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz.

Bimeks Kargo Takip

Bimeks Hediye Çeki ve Kampanyalar

Hediye çekleri yaptığınız alışverişler sonrası mail adresinize gönderilmektedir. Özellikle Facebook üzerinde Bimeks hediye çeki dağıttığını söyleyen ve telefonunuza gelecek smsi onaylamanızı isteyen bir çok dolandırıcı mevcut. Bu konuda tüm alışveriş yapacak olanların dikkat etmesi önemle rica olunur.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Bimeks.com çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir