BİM Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Birleşik Mağazalar A.Ş. yani kısaca BİM, 1995 yılının Mayıs ayında kurulan bir market zinciri markasıdır. Ülkemizde indirim mağazacılığı alanında kurulan ve ülkemizin en büyük indirim mağazalar zinciri olma niteliğini taşıyan BİM, ürünlerini toptan fiyatına satması ile en uygun market olarak bilinmektedir. Son yıllarda iyice büyümesi ile müşterileri de artan BİM’in ülkemiz her il ve ilçesinde onlarca mağazası bulunmaktadır.

Sadece Türkiye üzerinde değil; Mısır ve Fas gibi ülkelerde de aktif olarak satış operasyonlarını sürdüren BİM’in bugün Türkiye üzerinde toplam 5602 şubesi, Mısır’da 329, Fas’ta ise 219 mağazası bulunmaktadır. Ayrıca toplamda 37 bini aşkın çalışanı da yer almaktadır. Kurulduğunda 21 mağaza ile hizmet vermeye başlayan BİM, günler geçtikçe büyümeye devam etmiş ve sektörünün lideri konumuna gelmiştir.

Her kategoride ürün barındıran BİM, en uygun fiyat politikası ile ekonomik açıdan bütçeye en uygun market olarak bilinir. Her hafta düzenlemiş olduğu aktüel ürünler kampanyası ile piyasa fiyatından çok daha uygun fiyatlara yüksek kalitede, ilginç ve işinize yarayacak ürünleri tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Sadece market alanında hizmet vermekle sınırlı kalmayan BİM, ülkemizin en köklü ve en çok tercih edilen telekomünikasyon markalarından birisi olan Türk Telekom ile yapmış olduğu anlaşma sonucunda Türk Telekom altyapısını kullanarak BİMCell adında bir mobil operatör markası oluşturmuştur. BİMCell’in düzenlemiş olduğu tarife, paket ve kampanyalarda BİM marketlerinde olduğu gibi oldukça uygun fiyatlı ve yüksek kullanım tarifeli paketlerdir.

BİM’in 0850 li ve 0216 lı olmak üzere iki ayrı BİM çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla BİM müşteri temsilcisine bağlanabilir; BİM’den yapmış olduğunuz alışveriş sonucu yaşadığınız elim olayları bildirebilir, sorunlu veya son kullanım tarihi geçmiş ürün bildiriminde bulunabilir, aktüel ürünler kampanyasında gelmesini istediğiniz ürünlerin isteğinde bulunabilirsiniz. Ayrıca BİM’e olan tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hatlar üzerinden BİM müşteri temsilcisine direk bağlanarak iletebilirsiniz.

BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 254 44 44
0216 564 03 03

BİM Genel Müdürlük Adresi
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye

BİM Faks Numarası
0216 311 79 78

BİM İletişim Mail Adresi
[email protected]

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Bim çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

9 comments

 1. Faruk Reply

  Selam onumuzdeki cuma gunu tum bim magazalarinda camasir makinasi satisa sunulacak ben engelli oldugum icin ulasip alamiyorum bana en yakin bim magazasina gondererek adima parasini uatirip alabilirmiyim saygilar

 2. Bayram yüceman 0531 967 23 43 Reply

  Eyüp fami mahmudiye caddesinde bulunan sb izden tüm calışanlarından şikayetciyim akşamlararı kasaları kapatıp saat20,45 itibaren müşteri icerdeyken temizlik yapılmakta kasa tek sıra olup zordurumda 08/09 enjj/2018 akşamı temilik mk 300 tl lik ayakkabıma zarar verildi kameranızdan haraketleri lütven izlemenizi rica ediyorum tüm calişanların o sb den uzaklaştırılmasını
  enkısa zamanda ricaediyorum syg lar

 3. Nevın özkaya Reply

  Merhabalar bulut incı serısı konsantre yumuşatıcı defalarca aramama rağmen gelmedı . Rıca edıyorum gonderın artık??

 4. Hisabi TAHIRAGAOGLU Reply

  Sahtekar bim ben her akşam alisveri yapıyorum bırakacağım domates fiyati 4950l lyazıyor kasada 5950tl hesap görüyor yakisirmi bu ticarete bunu dıkça yapmaya başladılar çocuklu kandırıyorsunuz yazıklar olsun

 5. ERDOĞAN DOĞAN Reply

  Sayın yetkililer ,hayırlı seneler dileğiyle sizlerden bir isteğim olacak.Ben Feneryolu mah. kuyubaşı semtinde ikamet etmekteyim.Bu semtte BİM market bulunmamaktadır, lütfen bu semtte market açarsanız hem sizler kazançlı hemde bu semtte oturan memnun olacaktır.Saygılarımla.

 6. Güler Reply

  Homemax elektrik süpürgesi sulu olan tekrar satarmisiniz mağazalarda çok memnun kaldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir