AYEDAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş yani AYEDAŞ isminden de anlaşılacağı gibi ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da Anadolu Yakası tarafında olan tüm hane ve işyerlerine elektrik dağıtım, satış ve teknik desteğini sağlayan enerji firmasıdır. 1994 yılında Türkiye Elektrik Kurumu ve Bakanlar Kurulu’nun kararı ile kurulmuştur.

AYEDAŞ sadece İstanbul’da değil; Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, ve Sakarya illerinde de elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Gerçekleştirmiş olduğu üstün kaliteli aksiyonları, müşteri memnuniyetine dayalı politikası ve uluslararası standartların üstünde verdiği hizmetleri ile pek çok takdir toplayan AYEDAŞ; Enerjisa ile ortak bir markadır.

Sayısal verilere bakacak olursak bugün AYEDAŞ toplamda 5.1 milyon kişiye elektrik dağıtım, satış ve destek hizmeti vermektedir. AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası’ndaki tüm ilçelere hizmet vermektedir (Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

Her elektrik firmalarında olduğu gibi AYEDAŞ’ın çağrı merkezi telefon numarası da bulunmaktadır.

AYEDAŞ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
186

AYEDAŞ ın 3 haneli çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla anlık olarak yaşamış olduğunuz elektrik kesintisinin bildirimini yapabilir, sokak lambası aydınlatmalarının arızası hakkında bildiride bulunabilir, elektrik faturanızın detaylarını öğrenebilir, kaçak kullanım ihbarında bulunabilir, elektrik kesintisi ayrıntılarını ve bilgilerini öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
AYEDAŞ çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir