Ayakkabı Dünyası Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

ayakkabi-dunyasi-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1923 yılında Hafız Ahmet Efendi tarafından kurulan ve 94 yıllık deneyimi ile ülkemizde en büyük ayakkabı üreticileri arasına adını yazdıran Ayakkabı Dünyası günümüzde Türkiye’nin ve dünyanın en gözde markaları arasında yer almaktadır. Her bütçeye uygun modelleri ile ön plana çıkan Ayakkabı Dünyasının günümüzde birçok ülkede mağazası bulunmaktadır.

Kurulduğu ilk yıllarda küçük bir ayakkabı atölyesinde Hafız Ahmet Efendi tarafından üretilen ayakkabılar küçük kasaba ve çevresinde satılmaktaydı. 1953 yılında Ankara’ya taşınıp burada 17 metrekarelik bir dükkanda ayakkabı üretimine devam eden Hafız Ahmet Efendi’nin dükkanı 1973 yılında ailenin aldığı karar ile toptancılığa geçerek ayakkabı üretimini arttırdı.

1996 yılında Ankara’da ilk mağazasını açan Ayakkabı Dünyası birçok ürün üreterek bunları mağazaları aracılığı ile satmaya başlamıştır. Yıllar içinde müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinin birbiri ile harmanlanması ile birlikte Ayakkabı Dünyası mağazalar zincirine dönüşmüştür. 2014 yılı itibari ile toplam 70 mağazaya ulaşan Ayakkabı Dünyası, internet üzerinden de satışlarını sürdürmektedir. Ayakkabı Dünyası müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 622 70 02

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri hafta içi saat 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
destekad@ayakkabidunyasi.com.tr

Ayakkabı Dünyası İletişim Formu (Tıklayın)

Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetlerine internet üzerinden ulaşabilmek için yukarıda yer alan mail adresini ve iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Ayakkabı Dünyası çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.