Avon Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

avon-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1886 yılında ABD’li David H. McConell tarafından kurulan Avon firması günümüzde 100’ü aşkın ülkede milyonlarca bağımsız satış uzmanı ile insanlara hizmet sunmaktadır. Güzellik ve makyaj ürünleri satan Avon markası binlerce farklı ürünü ile milyonlarca kadına ulaşıyor. Avon güzellik ürünleri satmanın yanı sıra birçok kadına iş imkanı sunuyor. Nitekim Avon her ay düzenli yayınladığı kataloglar ile bağımsız satış temsilcileri ile her ülkede, her ilde ve neredeyse her eve ulaşarak mağazacılık mantığından farklı olarak satış politikası yürütmektedir. Bu sayede daha fazla müşteriye ulaşırken birçok kadına iş imkanı da sunmaktadır.

Bu satış politikasının yanı sıra Avon firmasının birçok noktada fiziksel mağazası ve satış noktası bulunmaktadır. Ülkemizde de birçok büyük alışveriş merkezinde satış noktası bulunan Avon binlerce farklı türde ürünleri ile bayanlara birçok kozmetik, makyaj ve güzellik ürünleri sunmaktadır. İnternet üzerinden de birçok e-ticaret sitesi üzerinden müşterilerine ürünlerini ulaştıran Avon açtığı müşteri hizmetleri ile de müşterilerine aktif ve canlı olarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Avon müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, öneri, şikayet ve aklınıza takılan birçok konuda müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Avon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 250 28 66

Avon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 11 00

Avon ürünleri hakkında şikayet ve sorularınızı yukarıda yer alan müşteri hizmetleri ve çağrı merkezlerini arayarak sorabilirsiniz.

Avon Danışma Hattı İletişim Telefon Numarası
0850 221 10 10

Eğer Avon satış temsilcisi olmak için başvurmak istiyorsanız yukarıda yer alan danışma hattını arayarak detaylı bilgi alabilir ve bir Avon satış temsilcisi olabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Avon çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir