Avea (Türk Telekom Mobil) Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Türkiye’nin üçüncü kurulan gsm operatörü Avea’dır.  Aria ve Aycell şirketlerinin birleşmesiyle iki firmanın da ilk harfini alarak A ve A yani AVEA markası doğmuştur. 15 Ekim 2004 tarihinde hayatımıza giren GSM şirketi 2012 yılı itibariyle hisselerinin büyük çoğunluğunu Türk Telekom’a devretmiştir.

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon gruplarından biri olan şirket; mobil, internet, ev telefonu ve kurumsal servisler alanında hizmet vermektedir. Türk Telekom markası altında toplanmış olan şirket, Türkiye’de %98 lik bir çekim alana ile hizmet vermektedir.

Avea’nın faturalı ve faturasız hatlar için bir çok cazip paketleri mevcuttur. Kusursuz alt yapısı ile hem internet (data) paketleri hemde konuşma paketlerinde ki uygun fiyatlar Türk halkının tercih sebebi olmaktadır. Aynı zamanda taahhütlü abonelikler karşılığı verilen cihaz kampanyaları da kullanıcıların tercih sebebi olmaktadır.

Tarifeler, paketler, cihaz kampanyaları gibi bir çok konu hakkında Avea müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak isteyebilirsiniz fakat bu durum bir işkence haline dönüşebilir. Günümüzde Avea gibi çok büyük kitlelere hitap eden firmaların çağrı merkezleri, minimum telefon görüşmesini sağlamak için otomatik yanıt sistemi ile hizmet vermektedir. Çağrı merkezini aradığınızda gerek tuşlara basarak yapılan yönlendirmeler gerekse sesli yanıt sistemleri ile sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Fakat direkt müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz numaraları kullanabilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018
444 1 500 (Numarayı çevirdikten sonra sırasıyla basmanız gereken rakamlar : 2-1-0)

Avea Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2018
500 (Bu numarayı sadece avea hat üzerinden yapılan aramalarda kullanın : 2-1-0)

Müşteri hizmetlerini Avea’ya bağlı bir hat üzerinden yapacaksanız direk 500 ü çevirebilirsiniz. Farklı bir telefondan arama yapacaksanız 444 ile başlayan numarayı aramanız gerekmektedir. Telesekreter devreye girdiğinde 2 – 1 – 0 tuşlarına basarsanız beklemeden avea çağrı merkezine bağlanmış olacaksınız.

Tarife değişikliği, kontör yükleme, fatura işlemleri, gibi işlemleriniz için telefon numaranız ve şifreniz ile Avea Online İşlemler sayfasını da kullanabilirsiniz. Giriş ekranına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Avea Online İşlemler

Eğer bir şifreniz yoksa cep telefonunuzdan *952# yi tuşlayarak yeni bir şifre talebinde bulabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Avea çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.