ATV Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

atv-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1990’lı yıllarda devlet televizyonu tekelinin dönemin cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın girişimleri ile ortadan kaldırılmasıyla birçok özel televizyon kanalları kurulmuştur. 1992 yılında Sabah Televizyonu olarak kurulan kuruluş daha sonra 1993 yılında ATV adıyla anılmaya başlanmıştır. Televizyonun ilk yayın yönetmeni o dönem Güneri Civaoğlu olmuştur.

ATV o yıllarda TRT, Star TV, Show TV ve Kanal D’den sonra yayın hayatına başlamış ve Süper Baba, İkinci Baba, Çiçek Taksi, Mahallenin Muhtarları, Sıcak Saatler, Baba Evi, Affet Bizi Hocam, Gurbetçiler ve Tatlı Kaçıklar gibi birçok yerli dizi yayımlamış ve büyük bir izleyici kitlesine kavuşmuştur. Özellikle 1994 yılında yayın hayatına başlayan Siyaset Meydanı programı kanalda büyük bir reytinge ulaşmıştır.

Mayıs 2005 yılında Ciner Grubu tarafından satın alınan kanal 2007 yılında Kanal 1, Sabah gazetesi gibi birçok kanal ve gazeteye TMSF tarafından el konuldu. Aynı yıl gerçekleştirilen ihalede ATV Turkuvaz A.Ş. ye satılmıştır. Hala Turkuvaz Medya grubuna bağlı olarak yayın hayatına devam eden ATV birçok program, dizi ve haber bülteni ile büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. 2013 yılında geniş yayın formatına geçiş yapan ATV HD yayın yapmaya başlamıştır. Günümüzde A Spor, A Haber ve A2 TV gibi kanalları bünyesinde barındırmaktadır.

ATV Kim Milyoner Olmak İster, Kocaman Ailem, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz ve Beni Bırakma gibi dizi ve programlarla büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. ATV izleyicilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek ve onların şikayetlerini dikkate almak için müşteri hizmetleri üzerinden hizmet sunmaktadır.

ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 88 81

ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
iletisim@atv.com.tr

ATV İletişim Formu (Tıklayın)

ATV müşteri hizmetlerine telefon numarasının yanı sıra yukarıda yer alan iletişim formu ve mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
ATV çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.