ASUS Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1989 yılında Tayvan merkezli olarak kurulan Asus; bilgisayar ve bilgisayar donanımı üreticisi olarak faaliyet gösteren bir teknoloji markasıdır. ASUS, anakart ,ekran kartı, LCD panel, kasa, UMPC, soğutucu, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon gibi alanlarda ürünlerin üretimlerini sağlamaktadır. Dünyanın en büyük bilgisayar donanımı üreticilerinden birisi olan Asus; kalitesi ile her zaman tercih sebebi olmuş, günden güne büyüyen bir firmadır.

Telefon Notebook & 2’si 1 Arada Bilgisayar Anakart Ekran Kartı Masaüstü & AIO Bilgisayar Görüntü Ağ Ürünleri Ses Ürünleri Çevre Birimleri Oyuncu Ürünleri Sunucu & İş İstasyonları gibi ürünlerin üretim, satış ve satış sonrası destek gibi işlemlerin tümü gerçekleştiren firma sektöründe kendini kanıtlamış bir firmadır.

Öyledir ki birçok bilgisayarda ASUS marka anakartlar veya diğer donanım parçaları aktif olarak kullanılmaktadır. ‘In Search of Incredible.’ mottosu ve müşteri memnuniyetine dayanan politikası ile üretimlerine hızla devam eden ASUS neredeyse dünyanın her noktasına ürün satışı yapıp tecrübeli ekibi ile ürünlerin desteğini vermektedir.

Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri, Cep Telefonu ve Ürünleri, Tablet Bilgisayar gibi alanlarda sektöründe yer edinmiş ASUS’un milyonları aşan kullanıcısı bulunmaktadır.

Her teknolojik ürünün kullanımında olduğu gibi ASUS marka teknolojik ürünlerin kullanımı sırasında veya satın alma sırasında tüketiciler bir takım soru ve problemlerle karşılaşabilmektedir. ASUS müşterilerine daha iyi ve daha hızlı bir destek sunabilmek için bir ASUS müşteri hizmetleri kurmuştur.

ASUS Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 522 2787

ASUS un 0850 li bir ASUS çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla ASUS müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir, ASUS marka ürününüz ile ilgili yaşadığınız teknik problemler hakkında destek alabilir, servise vermiş olduğunuz ASUS ürününüzün tamir durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarının detaylarını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
ASUS çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir