Arçelik Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

arcelik-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1955 yılında Lütfi Doruk ve Vehbi Koç öncülüğünde kurulan Arçelik firması Türkiye’nin ilk beyaz eşya ve teknoloji firmalarından bir tanesidir. 1955 yılında Beyoğlu’nun Sütlüce semtinde kurulan Arçelik firması beyaz eşya sektörünün Türkiye’deki ilk adımlarını atmıştır. 1959 yılında ilk çamaşır makinesini üreten firma bir yıl aradan sonrada ilk buzdolabını üretmiştir. 1968 yılında Çayırova’da üretim tesisi açan Arçelik 70’li ve 80’li yıllarda ürün yelpazesini büyüterek Türkiye geneline yayılmaya başlamıştır. 1975’de Eskişehir, 1979’da İzmir ve 1993 yılında da Ankara’da çeşitli ürün fabrikaları açmıştır.

1999 yılına gelindiğinde büyük adımlar atmaya başlayan Arçelik, Ardem, Türk Elektrik Endüstrisi, Atılım ve Gelişim Pazarlama firmaları ile tek çatı altında birleşerek üretim hacmini ve ekonomik olarak büyümeye gitmiştir. 2001 yılında Beko tarafından üretilen ürünler Arçelik tarafından Türkiye’de pazarlanmaya başlanmış ve ilerleyen zamanda bunu Bloomberg, Tirolia, Arctic, Elektra Bregenz ve Altus gibi markalarla da genişletmiştir. Türkiye’de 1996 yılından bu yana yapılan tüm patent başvurularının yaklaşık %10’una sahip olan firma Avrupa’da en çok patente sahip olan ilk 4 firma arasında yer almıştır.

2004 yılında Avrupa Komisyonu tarafından düzenlenen enerji verimliliği ile ilgili yarışmada 900 katılımcı firma arasında birinci olmuştur. A Sınıf model buzdolabı %58 oranında daha az enerji harcamış ve bu alanda birinciliğe ulaşmıştır. 2011 yılı itibari ile Romanya, Rusya, Çin ve Türkiye olmak üzere 4 ülkede 11 üretim tesisi, 10 markası ve 100’ün üzerinde ülkeye pazarlama ve dağıtım hacmine sahip hale gelmiştir. Ülkemizde de en çok tercih edilen teknoloji markalarından bir tanesi olan Arçelik müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Arçelik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 0 888

Arçelik Müşteri Hizmetleri 7/24 müşterilerine hizmet sunmaktadır. Dilerseniz aşağıda yer alan linke tıklyarak internet üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Arçelik İletişim Formu (Tıklayın)

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Arçelik çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir