Apple Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Steve Jobs tarafından 1 Nisan 1976 yılında kurulan Apple, dünyanın en büyük ve en kaliteli bilişim firmalarından birisidir. Bilgisayar, mobi teknoloji ve mobil yan ürün sektöründe yakaladığı başarası ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Amerika merkezli bir şirket olan Apple, Google Android platformunun en büyük rakibidir ve dünyada milyonlar tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.
Mac, iPod Touch, iPhone, Apple Watch, iPad, iPad Mini, Apple TV, OS X, iLife, iWork, ios, Macbook, iTunes, Apple Watch, iPad Pro ve CarPlay gibi ürünlerin üretim, gelişim ve satış sonrası desteğini sağlayan firma; her sene çıkarmış olduğu yeni ürünleri ile dünya çapında konuşulmaktadır.

Çevrimiçi alanda Apple Store, Apple Store Online, Mac App Store, İos App Store, iBookstore ve iCloud gibi platformları elinde bulunduran Apple; çevrimiçi uygulama mağazası ile dünyanın en büyük 2.çevrimiçi uygulama mağazacılığına sahip konumda yer almaktadır.
Dünyanın her ülkesinde milyonlarca aktif kullanıcı bulunan Apple’nin marka hayranları dahi bulunmaktadır. Öyledir ki yılda sadece 1 defa yeni model çıkaran Apple; kalitesi, kullanım kolaylığı, stabilitesi ve müşterilerinin memnuniyetine dayalı politikası ile sevilerek kullanılmaktadır.

Her teknolojik ürünün kullanımı esnasında sorunlar yaşanabildiği gibi Apple marka ürünlerin kullanımında da bazı problemler kullanıcıların karşılarına çıkabilmektedir. Bu yüzden Apple, Türkiye’de bulunan kullanıcıları için Apple çağrı merkezi oluşturmuştur.
Apple’nin 00800 lü ve 0216 lı olmak üzere iki farklı Apple müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Apple müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; Apple marka cihazınız ile ilgili yaşadığınız problemleri bildirebilir, Apple cihazları hakkında detaylı bilgi alabilir, Apple teknik servisi ve serviste olan ürününüzün durumu hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün iade ve değişim konuları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
00800 448 829 873
0216 282 15 11

Aşağıda bulunan numara aracılığıyla da cihazınızda meydana gelen teknik problemler ile ilgili bilgi alabilir, daha detaylı teknik destek alabilirsiniz.

Apple Teknik Destek Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
00800 448 829 878

Ayrıca yukarıda paylaşmış olduğumuz Apple çağrı merkezi telefon numaralarını arayarak Apple’a tüm istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Apple çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir