Anadolu Bank Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

anadolu-bank-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

29 Aralık 1961 yılında Türk Ekspres ve Buğday Bankası Anonim Şirketlerinin birleşmesi ile kurulan Anadolu Bank ülkemizin en önemli bankaları arasında yer almaktadır. Kurulduğu ilk yıllarda toplam sermayesi 45 milyon TL olan bankanın toplamda 31 şubesi bulunuyordu. Türkiye’nin dış ticaretini desteklemek amacı ile kurulan Anadolu Bank aradan geçen kısa bir süre içerisinde sermayesini 75 milyar TL gibi bir meblağa yükselterek büyük bir başarının altına imzasını atmıştır. 1987 yılında toplam şube sayısını 130’a çıkaran banka 1988 yılında ise Türkiye Emlak Bankası ile güçlerini birleştirerek Türkiye Emlak Bankası adını almıştır. 1997 yılında Özelleştirme İdaresi tarafından Habaş Gruba satılan banka 3 şube ile tekrar faaliyet göstermeye başlamıştır. 2016 yılı itibari ile toplam 106 şubeye sahip olan Anadolu Bank’ın bünyesinde toplam 1750 çalışan bulunmaktadır.

Küçük ve orta boyutlardaki işletmelere kısa vadeli ticaret ve finansman kredisi sağlayan Anadolu Bank bireysel alanda mevduat ve kredi hizmeti sunmaktadır. 2015 yılı itibari ile aktif büyüklüğü 10,9 milyar TL’ye ulaşan Banka’nın ortaklık payı Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstri firması ve 5 farklı isime aittir. Ülkemizde sunduğu hizmetlerine yanı sıra Hollanda başta olmak üzere birçok ülkede de bankacılık hizmeti sunmaktadır.

Anadolu Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 55 50

Anadolu Bank müşteri hizmetlerine haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabilmeniz mümkündür.

Anadolu Bank İletişim Formu (Tıklayın)

Müşteri Hizmetleri telefon numarasının yanı sıra yukarıda yer alan iletişim formunu da doldurarak banka müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Anadolu Bank çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir