Amazon Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Amazon, 6 Temmuz 1994 tarihinde Amerika merkezli olarak kurulmuş bir bilişim firmasıdır. Amazon, büyük ağırlıkla e-ticaret sektöründe aktifliği ile bilinir ve dünyanın en büyük e-ticaret ağına sahip olan firmasıdır. Geliştirmiş olduğu teknolojileri, e-ticaret alanında geliştirmiş olduğu kendine ait sistemi, güvenilirliği ve kampanyaları ile birçok kişinin en çok alışveriş yaptığı sitelerden birisi haline gelmiştir. Ayrıca Amazon, bilişim alanında da aktif ve yüksek potansiyeli ile hizmet vermektedir.

Türkiye pazarına 2018 yılında giren Amazon’un ilk kuruluş hikayesi internet üzerinden kitap satışına dayanmaktadır. Kurulduğu ilk zamanlarda sadece kitap satışı yaparken yıllar ilerledikçe bilgisayar yazılımları, oyun, kitap, müzik ve film gibi birçok kategoriye ev sahipliği yapan Amazon’da bugün binlerce kategori altında milyonlarca ürün seçeneği bulunmaktadır.

Sistemli çalışması, müşteri memnuniyetine dayalı olarak müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmayı amaçlayan Amazon; her yaştan kişiye hitap etmeyi, e-ticaretin önemini ve alışkanlık sağlaması gerektiğini kendine amaç edinmiştir. Amazon dünya üzerinde neredeyse her ülkeye ve yerleşim birimine ürünlerinin gönderimini sağlamaktadır. Ayrıca bazı ülkelere resmi olarak ofis, dağıtım ağı ve özel internet sitesi açarak satışlarına devam etmektedir. Bu ülkeler şu şekildedir; Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve İrlanda, Fransa, Kanada, Almanya, İtayla, İspanya, Hollanda, Avustrayla, Brezilya, Japonya, Çin, Hindistan ve Meksika.

Amazon.com, Alexa.com, Goodreads, a9.com, 43things.com, Audible.com, IMDb ve Twitch.tv gibi dünyada bilinirliği yüksek derecede ve sektörlerinde söz sahibi olan şirketlerin de sahibi olan Amazon, günden güne büyüyen ve müşterilerini her geçen gün daha da memnun etmeye çalışan bir şirkettir.

Amazon Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayımlanmamıştır.

Amazon Türkiye’nin çağrı merkezi iletişim telefon numarası henüz kurulmamıştır. Ancak aşağıda bulunan Amazon Destek bağlantısına tıklayarak vermiş olduğunuz sipariş hakkında yaşadığınız sorunları, sipariş verme ve ödeme yapma aşamasında yaşadığınız sorunları, Amazon kullanımı esnasında başınızdan geçen teknik problemleri kolayca bildirebilir. Sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca Amazon’a istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi yine bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Amazon Yardım Merkezi

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Amazon çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir