Alternatif Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkye’nin en çok bilinen ve güvenilen bankaları arasında yer alan Alternatif Bank tam olarak 1991 senesinde sektöre katılmıştır. Sektörde yer aldıktan sonra 2013 senesinde hisselerin %75’ini The Commercial Bank’a devretmiştir ve üç yıl sonra ise The Commercial Bank, bankanın tek sermayedarı olmuştur. Katar’da en güvenilen ve saygı duyulan bankalar arasında yer alan The Commercial Bank alanında öncü isimler arasında yer almaktadır. Türkiye’de bireysel, ticari ve kurumsal alanlarda müşterilerine hizmet vermekte olan Alternatif Bank onlar için oluşturduğu eşsiz kampanyalar ile müşterilerinin yüzünü gülümsetmektedir. İstanbul, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Ankara, Antalya, Kocaeli, Sakarya, Konya, Mersin, Bursa ve daha birçok ilimizde şubesi bulunan Alternatif Bank’ın aynı zamanda ATM’si de oldukça fazladır. Her geçen gün daha da büyüyen Alternatif Bank müşterilerinin birikimlerini en yüksek faizle değerlendiren bankalar arasında yer almaktadır. Alternatif Bank müşteri hizmetlerini arayarak size en yakın Alternatif Bank şubesinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Alternatif Bank çağrı merkezi müşterilerinin sorularını yanıtlamak ve onların şikayetini dinlemekle görevlidir. Alternatif Bank iletişim numarasını arayarak bankanın müşterileri için oluşturduğu kampanyalardan haberdar olabilir ve bankanın müşterisi olabilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerine ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi vermekte olan Alternatif Bank düşük faizleri ile en çok tercih edilen bankalar arasındadır.

Alternatif Bank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 00 55

0850 225 00 55

Arama Terimleri: Alternatif Bank irtibat telefonu, Alternatif Bank canlı destek, Alternatif Bank müşteri temsilcisi, Alternatif Bank şikayet hattı, Alternatif Bank iletişim numarası, Alternatif Bank telefon numarası, Alternatif Bank çağrı merkezi, Sportive müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir