Albaraka Türk Katılım Bankası İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Albaraka Türk Katılım Bankası 1984 yılında kurulmuş Türkiye’de hizmet veren özel sermayeli bir katılım bankasıdır. Faizsiz bankacılık alanında ilerlemiş kurumlarından biri olan  Albaraka Türk 1985 yılında faaliyetlerine başlamış ve ilk özel finans kurumu olmuştur. Cari ve katılım hesaplarındaki fonu işletiyorlar ve  faizsiz bankacılık hizmetini müşterilerinin kullanımına sunmaktadırlar. Yabancı ülkelerle de olan ortaklık anlayışı sayesinde Türkiye sınırlarına aşarak kurdukları 2 adet yurt dışı ve 230 adet yurt içi şubeleri bulunmaktadır. Bireysel ve kurumsal alanlarda müşterilerinin hizmetini kolaylaştırarak hizmet vermektedirler. Konut, ihtiyaç ve taşıt finansmanı, kredi kartları, vadeli ve vadesiz hesaplarıyla farklı alanlarda bankacılık hizmeti vermektedir. Dünyanın en iyi katılım bankası olmayı hedefleyerek hizmetlerini bunun doğrultusunda gerçekleştirmektedirler. Gelişen dünyanın gereksinimlerini gidererek müşterilerini zorlamadan finansal ihtiyaçlarını gidermeyi ve size özel fırsat ve kampanyaları ile daha iyi bir banka olmayı amaçlamışlardır. Müşterilerinin memnuniyetini de hizmetleri kadar önemseyen bir finans kurumu olarak Albaraka Türk Katılım Bankası her daim müşterilerine yarar sağlayacak fikirlerin arkasında olan bir bankadır. Ekonomik gelişmeye destek vererek sosyal hayatın daha iyi olması ve yaşam kalitesini geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedirler. Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası müşterilerinin aldığı hizmetleri kaliteleştirmek ve her daim oluşabilecek sorunlar için hazır bulunmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetlerinize için arayabilirsiniz. Bankaya ait ürünlerde yaşadığınız sorunlarınız ve danışmak istediğiniz konularınız için bilgi alabilirsiniz.

Albaraka Türk müşteri iletişim telefon numarası: 444 5 666 – 0850 222 5 666

Arama terimleri: Albaraka Türk çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Albaraka Türk müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir