AliExpress Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim Numaraları

AliExpress Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

AliExpress Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

26 Nisan 2010 tarihinde Çin merkezli olarak Alibaba Group’un öncülüğünde kurulmuş bir e-ticaret platformu olan Aliexpress, bugün dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olma niteliğini taşımaktadır. Ülkemizde hizmet veren GittiGidiyor, N11 ve Amazon gibi mağazacılık sistemi ile satış operasyonlarına aracılık eden Aliexpress; dünya standartlarında en uygun ürün fiyatlara sahip ürünleri ile gün geçtikçe büyüyerek sektörde yerini almıştır.

Yüz binlerce ürün kategorileri arasında olan milyonlarca ürünü alıcılara sunan Aliexpress’te dünyanın en ilginç ürününden günlük hayatımızı kolaylaştırıcı ürünlere kadar tüm ürünler bulunmaktadır. Öyledir ki dünyaca ünlü markaların çok fahiş fiyatlarla satışını gerçekleştirdiği birçok ürünün benzeri veya replika denilerek tabir edilen benzetme ürünü Aliexpress’te çok uygun fiyatlardan satın alınabilmektedir.

Dünyanın dört bir yanından müşterisi bulunan AliExpress, tüm dünya ülkelerine hizmet vermesi ile birlikte Türkçe de dahil olmak üzere 40’dan fazla dil ile müşterilerine erişilebilir olmayı amaçlamıştır. AliExpress’te alış ve satış mantığı tamamen mağaza sistemine dayanmaktadır. Yani ürünün gerçek satıcısı AliExpress değil; AliExpress’e üye olup mağaza açan ve mağazalarda ürünlerini sergileyen bireysel veya kurumsal satıcılardır.

2015 yılından bu yana ülkemizde AliExpress’e olan ilgi ve talep oldukça artmıştır. Öyledir ki birçok kişi günlük hayatta birçok ihtiyacını AliExpress’ten satın almaktadır. Daha çok teknolojik cihazların rağbet gördüğü AliExpress’te ayrıca giyim, ayakkabı, makyaj malzemeleri gibi birçok envanterde pek çok tercihler arasına girebilmektedir.

Sistemde toplamda 4 milyonu aşkın aktif bir şekilde satış yapan mağaza bulunmasının yanı sıra 20 milyonu aşkım aktif kayıtlı üye de yer almaktadır. Ülkemiz üzerinden giriş yapıldığında dolar kurundan satışlar yapılan AliExpress’te kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden alım satımlar yapılırken belli başlı problemler çıkabildiği gibi AliExpress’ten yapmış olduğunuz alışverişinizde de problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemler başlıca şu şekildedir; AliExpress kargo takip numarası verilmemesi, AliExpress sipariş iptali sırasında hata almak, AliExpress üzerinden satın alınan ürünün teslim edilmemesi vb gibi.

AliExpress Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

AliExpress üzerinden yaşamış olduğunuz sorunların çözümü için AliExpress in 444 lü veya 0850 li müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda verdiğimiz ‘AliExpress Canlı Destek’ bağlantısını takip ederek AliExpress müşteri temsilcisine bağlanma işlemini gerçekleştirebilir ve yaşamış olduğunuz sorunu detayları ile birlikte mesaj yolu üzerinden temsilciye iletebilir; sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz.

AliExpress Canlı Destek Hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
AliExpress çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: AliExpress iletişim bilgileri, AliExpress telefon no, AliExpress irtibat tel, AliExpress canlı destek hattı, AliExpress çağrı merkezi, AliExpress şikayet hattı

7 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla