Aktif İleti Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim Numaraları

Aktif İleti Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Aktif İleti Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1993 yılında kurulan Aktif İleti, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk özel şirkette toplu dağıtım firması olarak bilinir. Yenilikleri ile sektörü yönlendiren bir şirket olarak bilinen Aktif İleti, Türkiye’de daha önce hiç yapılmamış teknolojiler ve sağladığı kolaylıkları ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Müşterilerinin memnuniyetine dayanan hizmet politikası, kaliteli ve ciddi iş programı ile yıllardır başarıyı elde tutan Aktif İleti; çoğunlukla bankalar ile çalışan bir dağıtıcı markasıdır. Birçok banka ile anlaşması olan Aktif İleti; kredi kartı, banka kartı, banka sözleşmesi, başvuru işlemleri vb gibi iletileri güvenilir ve profesyonel bir şekilde alıcı kişisine ulaştırarak tamamen güvenli olarak işlemin yapılmasında aracılık sağlar.

Aktif İleti, alıcı kişisi dışında herhangi bir kişiye ileti teslimi kesinlikle yapmaz. Gönderinin teslimatı esnasında alıcının imzası da dahil olmak üzere kimlik bilgilerine göre işlem yapan Aktif İleti; yaptığı işin ciddiyetinde olduğu ve zaman kazandıran hizmetleri ile birçok firma tarafından tercih sebebi olmuştur.

Aktif İleti; gönderilerinin durumu, gönderi ile ilgili sorunlar ve soruları daha hızlı yanıtlayabilmek adına bir çağrı merkezi telefon numarası kurmuştur.

Aktif İleti Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 333 0327

Aktif İleti Gönderi Sorgulama Telefon Numaras
0850 333 0327

Aktif İleti nin 444 lü ve 0850 li olmak üzere Aktif İleti müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla gönderinizin durumu hakkında detaylı bilgi alabilir, sormak istediğiniz soruları sorabilir, hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden kolayca bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Aktif İleti çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Aktif İleti iletişim bilgileri, Aktif İleti telefon no, Aktif İleti irtibat tel, Aktif İleti canlı destek hattı, Aktif İleti çağrı merkezi, Aktif İleti şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla