Akbank Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

akbank-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

İkinci Dünya Savaşının ardından 1948 yılında Hacı Ömer Sabancı ve beraberindeki bir grup Adanalı iş adamı bölgedeki pamuk üreticilerine destek olmak ve onlara finansman sağlaması amacıyla Akbank’ı kurmuştur. Türkiye’nin en büyük özel bankalarından bir tanesi olan Akbank yaklaşık 94 milyar dolar aktif büyüklüğü ile günümüzde ülkemizin en önemli özel bankalarından bir tanesidir. Uluslararası bir kuruluş olan Brand Finance’ın 2017 yılında yaptığı “Dünyanın En Değerli 500 Bankası” çalışmasına göre Akbank Türkiye’nin En Değerli Bankası unvanına sahip olmuştur. Dünya genelindeki sıralamaya göre ise Akbank 94. sırada yer almış ve dünyanın önemli bankalarından bir tanesi haline gelmiştir.

İstanbul’daki ilk şubesini 14 Temmuz 1950 tarihinde açan Akbank aradan geçen 4 yılın ardında Genel Müdürlüğünü İstanbul’a taşımıştır. 1963 yılında Bankacılık işlemlerinde otomasyona geçen Akbank ilk yurt dışı şubesini Almanya’nın Frankfurt kentinde açmıştır. Bünyesinde Ak Emeklilik, Ak Sigorta, Ak Finansal Kiralama A.Ş. ve Ak Portföy Yönetimi gibi girişimleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Bünyesinde yaklaşık 14 bin çalışanı, Türkiye genelinde 1036 şubesi ve 4.400 ATM’si ile yaklaşık 17 milyon müşterisine hizmet sunmaktadır. İnternet bankacılığı ile de müşterilerine aktif olarak hizmet sunan Akbank müşteri hizmetleri ile müşterilerinin soru, öneri ve şikayetlerine cevap vermektedir.

 Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 25 25

Akbank 444’lü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 25 25

Akbank Müşteri Hizmetlerine direkt olarak bağlanmak için yapılan aramadan sonra
“2 – TC Kimlik Numaranız – Kart Bilginiz – 2 – 2 – 0” adımlarını takip ediniz.

Akbank İletişim Formu (Tıklayın)

Akbank Müşteri Hizmetlerine yukarıda bulunan linke tıklayarak internet üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Akbank çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir