Adil Işık Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

adil-isik-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1992 yılında Koca Mustafa Paşa’da ilk mağazasını açarak Tekstil ve Moda sektörüne adıma atan Adil Işık firması ülkemizde 120 adet yurtdışında ise 45 adet olmak üzere toplam 165 mağaza ve satış noktasına sahiptir. Türk Perakende Sektörüne hızlı bir adım atan Adil Işık Rusya ve Orta Doğu gibi birçok coğrafyada bulunan mağazaları ile tüm dünyada adını hızla duyurmaya başlamıştır. İlk yurt dışı mağazasını 2002 yılında Rusya’nın Moskova kentinde açan marka zamanla birçok dünya ülkesinde de mağazalarını açarak hızlı bir büyüme trendine girmiştir. 2007 yılında İstanbul’un Kağıthane ilçesinde 9700 metrekarelik yeni bir operasyon merkezi oluşturan Adil Işık firması bu merkezle birlikte ürün yelpazesini genişletmiş daha büyük hedefler koymaya başlamıştır.

Bayan hazır giyim ürünlerinde ülkemizin öncü markalarından bir tanesi olan Adil Işık oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Güncel modayı takip eden ve kadın giyim modasına yön veren ürünleri ile birçok bayan müşterinin ilgi odağı haline gelmiştir. Adil Işık firması haftanın 7 günü müşterilerine müşteri hizmetleri hatları üzerinden hizmet sunmaktadır. Ürünler hakkında bilgi almak, şikayet, öneri ve isteklerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 295 66 55

Adil Işık 444’lü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 3 235

Yukarıda bulunan numaralardan herhangi birini arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
[email protected]

Adil Işık İletişim Formu (Tıklayın)

Adil Işık Müşteri Hizmetlerine telefon numaralarının yanı sıra yukarıda yer alan iletişim formu ve mail adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Adil Işık çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir