Adidas İletişim Telefon Numarası

Günümüzün en popüler spor ayakkabı ve giyim mağazalarından birisi olan Adidas tam olarak 1924 senesinde Adolf Dassler tarafından Almanya ülkesinde kurulmuştur. Birinci Dünya Savaşından sonra kendi spor ayakkabılarını üretmeye başlayan Adolf Dassler tam olarak 200 bin çift ayakkabı satışı gerçekleştirerek adından bahsettirmiştir. Günümüzde ayakkabı, giyim, aksesuar gibi spor kategorilerinde ürünler üretmekte olan Adidas adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. Özellikle spor takımlarına sponsor olan Adidas özellikle koşu, originals, outdoor, tenis, futbol, training, basketbol gibi kategorilere ait özel spor ayakkabıları üretmektedir. Bununla birlikte çanta, çorap, tayt, şort, mayo, eşofman takımı, mont, forma gibi tekstil ürünleri de üreten Adidas mağazaları her geçen gün artmaktadır. Türkiye’de 1998 senesinde ilk mağazasını açan Adidas kısa bir süre içerisinde şube sayısını çoğaltmıştır. Adidas çağrı merkezini arayarak size en yakın mağazanın nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Dünyanın en çok tercih edilen spor markalarından birisi olmayı başaran Adidas müşterilerinin memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Adidas müşteri hizmetlerini arayarak markanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca firmanın resmi internet sitesini ziyaret ederek online olarak Adidas markasından alışveriş yapabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Adidas iletişim numarası müşterilerin problemlerine yanıt bulmak ve onlara destek olmak için kurulmuştur.

Adidas Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0212 337 11 22

Adidas İletişim Formu


Arama Terimleri: Adidas irtibat telefonu, Adidas canlı destek, Adidas müşteri temsilcisi, Adidas şikayet hattı, Adidas iletişim numarası, Adidas telefon numarası, Adidas çağrı merkezi, Adidas müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir