Acer Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Acer, 1 Ağustos 1976 tarihinde Tayvan merkezli olarak kurulan bir bilişim firmasıdır. Ürünlerini dünya üzerinde milyonlarca kişi ile buluşturan Acer; kaliteli ürün yapısı, piyasadaki diğer bilgisayar ve bilgisayar parçalarına oranla daha uygun fiyatları ve müşterilerine göstermiş olduğu ilgili teknik servisi ile en çok tercih edilen bilgisayar markalarından biri olarak ön plana çıkmıştır.

Acer ilk kurulduğu yıllarda elektronik ürünlerin dağıtımı ve microişlemci üretimi ile ilgilenmekteydi. Bilgisayar teknolojisinin ilerlemesi ve gittikçe dünyaya yayılması ile birlikte bilgisayar alanında ürünler üretmeye başlamıştır. Günümüzde Acer; masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, ekran, bilgisayar yan ürünleri, dijital fotoğraf makineleri gibi teknolojik ürün alanlarında üretim, dağıtım ve satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.

Yaklaşık 20 yıldır Türkiye bilgisayar pazarında müşterileri ile buluşan Acer; ülkemizde bulunan Acer kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılan ve tavsiye edilen bir markadır. Türkiye’de en çok Acer marka dizüstü bilgisayarların satışları yapılmaktadır.

Her teknolojik ürünlerde yaşandığı gibi Acer marka ürünlerin kullanımı esnasında tüketiciler bir takım sorunlar ile karşılaşabilmektedirler. Bu yüzden Acer, müşterilerinin yaşamış oldukları sorunlar ile ilgili daha hızlı çözüm sağlayabilmek için Acer çağrı merkezini kurmuştur.

Acer Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 22 37

Acer in 444 lü ve 0850 li olmak üzere bir Acer müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Acer müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; Acer ürününüz hakkında yaşadığınız tüm teknik sorunları sorabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, size en yakın Acer teknik servisi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Acer çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir